Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Berserk manga magyarul?

Berserk manga magyarul?

Figyelt kérdés
Valahol olvashatóak a Berserk manga kötetei (6. után) magyarul?

2018. nov. 14. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs fanfordítás ha jól tudom.

De nem olyan nehéz a nyelvezete, fõleg a Golden Age-nek még alapszintû angollal is neki lehet futni.

2018. nov. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Úgy látszik, nem szabadulok az angoltól, van itthon jópár FMA manga is angolul. :)

2018. nov. 15. 00:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Az FMA mangát megéri angolul olvasni, én egy csomó hasznos szót/kifejezést tanultam meg belőle :D
2018. nov. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy alapjáraton is jó angolul olvasni, csak félek, hogy nem értem meg...😅 de persze, tudom, arra ott a szótár, meghát a kényszer nagy úr, na meg az animét annyiszor láttam, hogy sejtem is, mit beszélnek.. :D szóval majd folytatom, és szótárazok, köszi szépen! ☺️
2018. nov. 15. 13:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha megveszed, akkor olvashatóak magyarul. Olyan képregényhez nem fogsz fanfordítást találni, amit kiadtak.
2018. nov. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De a Berserk csak 6. kötetig van- és 86(?)-tól a mai napig fut. Az FMA meg soha nem is volt magyar kiadásban. :)
2018. nov. 16. 01:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, most látom, hogy írtad, hogy 6. után. Mivel a Berserk-et kiadták, ha voltak is fordításai, azokat valószínűleg leszedették. Az FMA képregénynek pedig van teljes fordítása.
2018. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, az FMA-t tudom, hogy van magyar, de - noha egyáltalán nem vagyok könyvrajongó-, úgy vagyok vele, hogy jobb/kényelmesebb kézbe fogni, de lehet rávetemedek a képernyőre.


Berserkkel kapcsolatban írtam a Delta Vision-nak, hogy tervezik-e valaha folytatni, maximum azt mondják, hogy nem. :)


Köszönöm szépen a válaszod!

2018. nov. 22. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!