Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért nem szállítja ki a...

Miért nem szállítja ki a Barnes and Noble a könyvemet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előrendeltem a Kingdom of Ash exclusive editiont augusztusban (a megjelenés október 23-án volt). Eljött a megjelenés napja, semmi hír a könyvemről. Időközben mindenki megkapta, aki ugyanakkor vagy később rendelte, így elkezdtem parázni. Írtam nekik először chatben, hogy mi a helyzet, amire azt írták, hogy nagy a kereslet rá és legyek türelmes. Ez két héttel ezelőtt volt. Ma írtam nekik emailt és ha jól értettem a választ, akkor nincs nekik készleten?? De ez hogy lehet, ha előrendeltem három hónappal a megjelenés előtt? Írjak nekik még emailt vagy mit tegyek? Ilyet megtehetnek egyáltalán előrendelésnél?



Ez volt a válasz emailjük:

Thank you for asking about your order status.


Despite our efforts, we are unable to ship your order in the expected timeframe. We hope to receive the merchandise shortly and we will ship it to you immediately thereafter. We will send you an e-mail notification when the merchandise actually has been shipped. If you don't receive this message, please check your spam or junk folder.


If you would like us to proceed, you do not need to contact us. If you would like to cancel this item on your order, you may do so by accessing your Order Status online or by responding to this email.


Please be reminded that product availability is based on inventory that can change at any time, based on demand for the product. When an order is submitted, we perform another search of our inventory, and communicate the most current availability to you via email. Most often, the availability is the same as when you ordered the item. We regret that this was not the case for your order.


We hope that you will find this information helpful and please accept our sincere apologies for any inconvenience this issue may have caused.



2018. nov. 15. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl korán rendelted elő, és már nem vették észre, elsiklottak fölötte
2018. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mit parázol? Ott írja a 3. mondatban, hogy remélik, hamarosan megkapják az újabb könyvszállítmányt, és küldik is neked, amint ez megtörténik.
2018. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!