Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen történetet tudnátok...

Milyen történetet tudnátok kitalálni egy ilyen című regénynek?

Figyelt kérdés
Évek óta a fejemben van már ez a cím "A Magányos Isten", de hiába törtem rajta a fejem, nem tudtam előállni egy épkézláb ötlettel.

2018. nov. 23. 02:17
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és nem kérek Csicskytől privit:)
2018. nov. 23. 02:18
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne rossz, ha mondjuk egy magányos Istenről szólna :'D

Amúgy a történetet érdemes előbb kitalálni, az a neheze :)

2018. nov. 23. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon jót, de nem én akarom megírni ugyebár.
2018. nov. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?
2018. nov. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Végre valaki, aki hasonló problémával küzd, mint én. Van egy űrhajótervem, már azt is tudom, hogy "Fekete Csillag" lesz a neve, de az istennek sem tudok rájönni, hogyan működik egy űrhajó és hogyan kell összerakni. Valaki esetleg?

De most komolyan: ha összesen egy címed van, azzal kitöröl... semmire sem mész. Ha legalább egy ötleted lenne, egy alaphelyzet vagy egy konfliktus, amit tovább lehet gondolni. De ezen nincs mit továbbgondolni, mert nincs alap. Egyáltalán, mire gondolsz, amikor kimondod a címet? Sci-fi novellára egy valóságban is létező istenről? Vagy egy filozofikus műre a mindannyiunkban élő istenről? Vagy humoros írást akarsz egy emberről, aki azt gondolja magáról, hogy ő az isten? Fantasy lenne, benne a Halál Istenével, aki magányos, mert mindenki meghal körülötte? Vagy csak elképzeltél egy könyvborítót, amire fel van írva ez a cím és ez tetszik?

Szerintem engedd el ezt a dolgot. Ha évek alatt sem tudtál akár csak egy ötletet kitalálni hozzá, nem is fogsz. Felejtsd el és keress valami mást, valami konkrétabbat.

2018. nov. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

húúú, köszi!!!

Évekkel ezelőtt írtam egy könyvet egy istenről aki magányos, de hiába törtem a fejem, nem tudtam előállni egy épkézláb címmel.

Köszi még egyszer :)

2018. nov. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Nem a címhez kell kitalálni a sztorit.
2018. nov. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Valaki aki vr játékokat tervez de skizofrén szal nem tudja mi a valóság és mi nem?
2018. nov. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt már ellőtték egyszer, évekkel ezelőtt egy könyvben.
2018. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#6 :D


Btw, az megvan, hogy egy olyan karakterről szólna, aki ember, de amikor meghal és reinkarnálódik, akkor mindig képes emlékezni az előző élete(inek) emlékére. Csak e köré nincs ötletem mit írni.

2018. nov. 23. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!