Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta valaki a SZJG-t? 📚

Olvasta valaki a SZJG-t? 📚

Figyelt kérdés

Ki a kedvenc szereplőtők?

Miért?



2018. dec. 14. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már jó régen, de olvastam. Érdekes, mert akkor, kb négy éve Kinga volt az abszolút favorit, nagyon tetszett benne minden. A stílusa, az öltözködése, a céljai stb. Most viszont, hogy így a kérdésed hatására végiggondoltam a dolgot az új, hippi Virág (meg esetleg Ricsi) felé húz a szívem. Sokkal jobban tudok vele azonosulni és nekem nagyon szimpi karakter.:) Nem azt mondom, az az erőltetett butasága nem jön be, de összességében számomra talán ő a legszerethetőbb karakter.
2018. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nekem Zsolti a kedvenc, sztem ő a legviccesebb, nagyon laza, egy csomó jó poént és beszólást eltanultam tőle, amiket bemondott órán-azokat én is bemondtam és ugyanúgy nagy sikert aratott osztályon belül.
2019. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Zsolti és Kinga, miután az összes többi szereplő inkább egy papírmasé figurához hasonlít, mintsem egy korrekt karakterre.
2019. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jah,az egészet olvastam..

A kedvenceim: Kinga,Ricsi,Virág,Máday,Zsolti


Kinga azért,mert okos,lelkiismeretes,kemény,szép,erős(lelkileg és fizikailag) magabiztos,céltudatos és a kedvencem: mindenkinek a szemébe mondja amit gondol.


Ricsi és Zsolti azért,mert nagyon viccesek és jófejek,de néha komolyak és igazi,segítőkész barátok.


Virág,mert nagyon viccesek a butaságából adódó helyzetek,de közben egy nagyon kedves és jólelkű emó majd hippi lány,aki nemmelesleg gyönyörűen rajzol,fest,művészkedik. Vele valamilyen szinten tudok azonosulni,mert én is szoktam ugrálni valamikor mert fázom vagy boldog vagyok.. vagy csak úgy :D Nagyon szeretek rajzolni és festeni.


Máday: Mert a szigorúsága mellett a végén kiáll a 12/b mellett a welness hotelben és elég jófej :$

2019. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!