Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vannak ilyenek Wattpadon?

Vannak ilyenek Wattpadon?

Figyelt kérdés
Wattpadon vannak jó ifjúsági történetek? És ha igen,tudnátok párat ajánlani?

2018. dec. 15. 14:11
 1/3 anonim válasza:

Ha lehet sajátot ajánlani, akkor beajánlom magamat :D fanny-smith néven vagyok fennt, és igazából minden műfajban mozgok, de az szinte mind depresszív hangulatú

Az egyik történetem: Az Élet című játék

Ez szerintem ami leginkább ifjúsági, bár egy különc fiú életéről szól, de leginkább az iskolában játszódik

Van egy fanfiction-öm is, ami még az elején van, Kételyekkel tele. Cameron Dallas és egyben Shawn Mendes fanfiction is, de nem az a tipikus beleszeret a lány egy hírességbe, és meg is kapja.. Itt bonyolultak a szálak, és a rokoni szálak is :D

Van egy tengerimalacos történetem, egy fantasy, ami egy másik bolygón játszódik, és egy másik fantasym, ami különleges farkasokról szól. Ja, és egy ismeretterjesztő könyvem is van, Mindent a tengerimalacokról. Hiteles infókat írok le, és fejtek ki részletesen a tengerimalacokról


Ha van kedved, nézz be hozzám, és bárki más is, akinek kedve van :)

2018. dec. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uu..Köszönöm az ajánlás..hA lesz időm majd benézek :D
2018. dec. 15. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Bananascent történeteit ajánlom meleg szívvel. Számomra az egyik legkiemelkedőbb író wattpadon.:)
2018. dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!