Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok véleményt mondani a...

Tudnátok véleményt mondani a Harry Potteres fanfictionom első néhány részéről?

Figyelt kérdés

Az is elég, ha csak egy részt olvastok. Bármilyen tippet/tanácsot szívesen fogadok. Ja, és nem vagyok sértődékeny. Főleg a "stílusomról" érdekelne a véleményetek, mennyire könnyen olvasható, milyen a fogalmazás... ilyenek. Meg bármi, ami eszetekbe jut.


[link]



2018. dec. 17. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó.😁 Így tovább!
2018. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó lett. Nekem bejön nagyon.
2018. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak az első fejezetet olvastam el. Nem rossz, wattpadon legtöbbször rosszabbakat látni. Úgy néz ki, mint aminek az írója foglalkozott már alap írástechnikai dolgokkal. A fogalmazás néhol kicsit nehézkes, vannak hosszú mondatok, amiket szét lehetne bontani két rövidebbre. Van pár helyesírási hiba, de összességében rendben van.


Elég jól olvasható, viszont számomra nem volt elég érdekes ahhoz, hogy megfogjon, felcsigázza az érdeklődésemet. Ilyet csak akkor olvasok tovább, ha nagyon ráérek. Kicsit még kiforratlannak érzem emiatt, viszont remek alapanyag arra, hogy csiszolódjon.


Szoktál bétáztatni? Ha nem, akkor keress bétát, és olvasgass olyan oldalakon, ahol van például nyilvános korrektúra novellákhoz. Elég sok típushibát ki tudsz így szűrni. Összegezve: alapvetően nincs vele semmi nagyobb gond, de még lehetne hova fejlesztened magad, hogy egy nagy hibáktól mentes, de középszerű írásból egy jól megfogalmazott, érdekfeszítő írás legyen. Látok benned erre potenciált.

2018. dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Az első két válaszolónak köszönöm szépen a biztatást, a harmadiknak pedig a hosszas véleménykifejtést. :)


Örülök, hogy látsz bennem potenciált, és tényleg sok mindennek utána olvastam már. Nyáron kezdtem az "írást", de szerintem azóta már fejlődtem valamennyit, és remélem, fogok többet is. Bétáztatni próbáltam a másik történetem, de nem találtam túl hozzáértő embereket, általában csak küldtek két sort, aminek az volt a lényege, hogy szerintük jó, az egyikük írt hozzá annyit, hogy figyeljek a szóismétlésre. Megkérdeztem, hogy be tudná-e jelölni, konkrétan hol zavaró, és küldtem a második fejezetet, azóta semmi válasz. ( olyan két hónapja XD) Úgyhogy ezzel elég rossz tapasztalataim vannak.

2018. dec. 18. 16:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A Facebookon a Világ bétái egyesüljetek csoportot tudom ajánlani, ha nem ismered. Ott lehet találni csak tesztolvasót, de komolyabb bétát is. Persze ki kell fogni, hogy utóbbiak éppen ráérjenek, de mindenképpen érdemes megpróbálni.
2018. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Ég és föld az átlag wattpados hányadékokhoz képest. Érdekes a történet, egész jó a fogalmazás és.... HELYESEN VAN ÍRVA!!!! hát ilyen aztán ritka van wattpadon. Jó lesz ez, ha kicsit izgalmasabbá teszed. Végre nem egy Drarry, Dramione és társai szutyok.
2018. dec. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5-ös, köszönöm az ajánlást, ismerem a csoportot, de azt vettem észre, hogy oda általában csak a kifejezetten tehetséges, original témában írok szoktak posztolni. Őszintén szólva, nem tudom mit szólnának az én kezdetleges HP-s ficemhez... :'D.


6-os, köszi a véleményt, az izgalmassá tételen dolgozok, de így konkrétan nem ígérek semmit. Az információadagolást még gyakorolnom kell, azt vettem észre, hogy azon múlik minden XD

2018. dec. 20. 22:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mint sáros árokban egy kis gyöngyszem. Ritka és jó.


Nagyon tetszik :) ezért lesz értelme letölteni a wattpadot


Bár a helyedben merengőre is feltenném :)

mindjárt olvasok is tovább

2018. dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as, örülök, hogy tetszik! 😄 Remélem a többi rész is tetszeni fog. Merengőre még nem merem feltenni, ott túl jó történetek vannak. 😅 De gondolkodom rajta.
2018. dec. 22. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!