Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a különbség a két könyv...

Mi a különbség a két könyv között?

Figyelt kérdés

1. Harry Potter - Utazás a mágia történetében

2. H.P. - A mágia története


Az egyik jóval vaskosabb és majdnem a duplájába kerül, de nem igazán értem, hogy miben különböznek? Belelapozva ugyanazokat a képeket és fotókat láttam benne és mindkettő a kiállításról szól. Akkor viszot mi a különbség?



2018. dec. 27. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyi infót találtam róla: "Míg a tavasszal megjelent Harry Potter – Utazás a mágia történetében inkább gyerekeknek, addig A Harry Potter – A mágia története a felnőtt olvasóknak szól." (nem engedi linkelni a forrást)
2018. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a felnőtt verzióban kitérnek néhány 18+-os dologra, mint a Százfűlé-főzettel való visszaélés lehetősége, a szerelmi bájitalok, az, hogy vajon egy rakat szerelmespárocska mire használna egy olyan szobát, ami azzá változik, amit csak akarsz, hogyan lehet valaki félóriás, félkobold stb. :D Viccet félretéve jó kérdés, a sima HP-sorozatból volt egy felnőtt-verzió, de csak annyi volt a különbség, hogy a borítója nem rajzos volt, hanem valami szolidabb, amiről nem üvöltött, hogy a buszon/vonaton/metrón utazó érett felnőtt polgár egy mesekönyvet olvas. :D
2018. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!