Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok olyan fiataloknak való...

Tudtok olyan fiataloknak való regényt angolúl, aminek könnyebb a szerkezete?

Figyelt kérdés
Én alapból egy 'könyvmoly' vagyok, igy borzasztó sok könyvet olvasok el, viszont így angol vizsgához közeledve, szeretnék kiolvasni egy könyvet, angolul. Magyarul általaba romantikus, vagy fantasy könyvet szoktam olvasni. Ha valaki tud egyet, annak nagyon örülnék. :)

2018. dec. 29. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem olvastál angolul végig egy egész könyvet, akkor mindenképpen azt ajánlom, hogy valami olyat olvass, amit magyarul már olvastál. Abból, hogy a könnyebb szerkezet kritérium neked, arra tudok következtetni, hogy nem beszélsz olyan szinten angolul, hogy bármilyen könyvet elolvass. Így tényleg az a legjobb, ha nem full ismeretlen szöveggel kezdesz, abból még többet is lehet tanulni.
2018. dec. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olvass valami olyant, amit már elolvastál magyarul, és ttetszett.


Pl. Harry potter

2018. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az vagy jó, vagy nem jó, ha ismeri magyarul.
2018. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rick Riordan könyveit ajánlom, mert viccesek és olvasmányosak. Mondjuk a Magnus Chase sorozat, ez magyraul meg sem jelent, és nem szükséges hozzá a többi könyv ismerete.
2018. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Örök klasszikusok könnyített változatai. Jane Austen: Pride and Prejudice, például
2019. jan. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokaat! :) Eddig egy éve csak mangákat olvastam angolul, csak úgy gondoltam, ideje lenne elkezdeni egy rendes könyvet is olvasni. :)
2019. jan. 1. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!