Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mi a karakterek...

Szerintetek mi a karakterek MBTI típusa a Leiner Laura: Bexi-sorozatban?

Figyelt kérdés

Ahogy én látom őket:


Rebeka: ESFJ (Kreatív [teriary Ne], kötelességtudó [auxiliary Si] talpraesett és kedves [domináns Fe] lány, akit idegesítenek a Márkhoz hasonló bunkó emberek. Ilyen egy egészséges ESFJ.)

Márk: ESTP (A domináns Se elég feltűnő, és ez az "azt akarom, hogy körülrajongjanak a többiek" mentalitás túlműködő Fe-re utal.) Bár az ESFP sem kizárt.

Körte: ENTP (találékony és racionális: Ne-Ti)

Aszádék: xSxP (az egyetlen dolog, amiben biztos vagyok velük kapcsolatban, hogy Márkhoz hasonlóan szeretik előadni magukat)

Geri: INTJ (érdekes, valamiért mindig az xNTJ-k kapják a "gonosz karakter" szerepét)

Lili: ISFJ (hasonlít Rebekára, csak egy fokkal félénkebb)



Ti mit gondoltok, helyesek a típusolásaim?

És ha más karaktereknek tudjátok a típusát, arra is kíváncsi vagyok.



#könyv #személyiség #INTJ #ENTP #ESFJ # MBTI # Myers-Briggs # lélektani típus
2018. dec. 29. 21:07
 1/4 anonim válasza:
76%

ahogy én látom :

Beki : enfj , 100% ,hogy Fe dom viszont én eléggé Ni -nek látom , mindig kiáll a szeretteiért nekem + van benne Se , esfj nek én inkább Edinat látom az szjgbol esetleg a bexibol Lili de ő nem túl extrovertalt , könnyen beszel az érzéseiről , nem fél kockáztatni ezért is látom Se domnak , az otleteirol elég bezárkózott biztos Ni


Márk : isfp , nem látom Se domnak nagyon bizonyítani akar és ambiciózus , szerintem FiSe plusz isfp + enfj a legjobb párosok egyike plusz elég introvertalt az érzéseiről


Körte : egyetertek entp 100%

Aszadek: Puding : esfp , Pepe: isfp , Bogyó : estp


Lili : isfj, egyértelmű Si dom

Geri : intj egyetertek

2021. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
félre írtam bexihez : ezért is látom benne az Se -t persze ezek csak az én velemenyeim viszont nekem Bexi 100% enfj
2021. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
esetleg Bekit még esfp-nek tudnám elképzelni , Se dom se lehetetlen egy 2w3 enneagram típussal
2021. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

bexi : isfp

Márk : estp

Körte : entp

Lili : isfj

Evelin : enfp / esfp

2021. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!