Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen oldalak vannak ahol...

Milyen oldalak vannak ahol Harry Potter fanfiction-okat lehet találni?

Figyelt kérdés

A wattpad-ot és a merengőt ismerem, de mást nem nagyon találtam.

Kedvenc témáim a fanfic-okban(bár nem biztos hogy ez lényeges, de azért inkább ide írom):

Dramione(azaz: Draco és Hermione párosítás)

Severitus(azaz: Harry és Piton párosítás de nem úgy hogy összejönnek hanem Piton örökbefogadja Harryt vagy akár csak szimplán megkedveli)

És Lily/Piton(azaz: Lily vagy Pitonnal jön össze vagy Jamessel, csak James meghal de Lily túl éli Harryvel együtt és utána jönnek össze.

Előre is köszi a válaszokat!!!



2019. jan. 3. 16:25
 1/7 A kérdező kommentje:

És ha tudtok konkrétakat, azt is küldhettek.

Kösziiii :3

2019. jan. 3. 16:26
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, akkor

[link]

2019. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos németet tanulok a suliban de azért köszi
2019. jan. 3. 16:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kár :( bár mondjuk az AO3 nem kizárólag angol oldal, lehet, hogy akad valami németül is, meg kell nézni (jobb oldalt lehet szűrőket beállítani, ott van nyelvi szűrő is)
2019. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hali!

Nem gondoltál még blog vadászatra? Én nagyon sok nagyon jó blogot olvasok, csak sajnos azok nem vágnak ide, a párosokat meg nem annyira olvasom, szóval sajnos kifejezetten linket nem tudok küldeni. Én úgy tudom, a Ao3-on be lehet állítani a nyelvszűrést - pl: csak német nyelvű ficiket dobjon ki - szóval lehet ott még érdemes lenne szétnézned, meg FanFiction.net-en, de ha szerintem a googleba beírod, hogy "xy fanfiction" jó pár oldat ki fog dobni, és lehet még azokon is át lehet ilyen szűrős taktikával menni :) Remélem tudtam akár csak egy picit is segíteni.

2019. jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Wattpad-et nézd meg, bár lehet, hogy már nem él a kérésed, mivel egy éve raktad ki.
2020. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kérdésed*
2020. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!