Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretném elolvasni Szűcs...

Szeretném elolvasni Szűcs Vanda Egy ikerpár titkos naplója című könyvét, szerintetek érdemes belekezdenem?

Figyelt kérdés
A testvérem szerint tök klassz. Ő azt mondja hogy szuper könyv.
2019. jan. 5. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Az a könyv hulladék, egy guriga vécépapír értékesebb nála. Az író 13 évesen adta ki, nulla élettapasztalattal, olvasottsággal és gyakorlással, ami meg is látszik a könyvön. Annyi hibája van, hogy órákig lehetne sorolni. Pontosabban az egész egy nagy hiba.
2019. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Okes akkor nem kezdek neki hanem keresek mást.
2019. jan. 5. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ahhoz képest, hogy 13 éves az írója, nem rossz. Némileg közhelyes és a jellemábrázolás sem az erőssége, de ennyi idősen túl sokat nem is lehet várni. Viszont nosztalgiaértéke van, mert a könyvben belelátok egy mai 13 éves fejébe, és sok mindenre bólogatok, hogy tényleg, én is éreztem így :)
2019. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
22%
Szerintem egy nagyon jó könyv. Én már kétszer is végig olvastam mind a három részét.
2019. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, tűnhet jó könyvnek... ha még életedben nem vettél más, normális könyvet a kezetbe. Olyat, aminek van cselekménye, elfogadható a nyelvezete és a karaktereket nem lehet 2 db szóval 100%-ban leírni.
2019. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Amíg nem olvastátok a "Tornálja és az űrlények" című szlovák sci-fit, addig nem tudjátok, mi a szar könyv :D
2019. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hű, micsoda gyöngyszemre akadtam most! Már azt hittem, ezt a szűcsvandás borzalmat már semmi sem tudja alulmúlni :D
2019. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!