Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van mód arra, hogy a számítógé...

Van mód arra, hogy a számítógépen megírt (270 oldalas) történetem egy könyvbe tudjam illeszteni?

Figyelt kérdés
PDF-be akár bele tudnám tenni, viszont az csak gépen lenne meg úgy nekem pedig fizikai formában lenne szükségem rá, rendes könyvként.
2019. jan. 5. 23:02
 1/4 anonim válasza:

Természeteesen van.

Egy könyvnyomtatással foglalkozó vállalkozást kell megkeresni, leírni a speciális igényeket, majd ők adnak egy árajánlatot.

2019. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. jan. 6. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Keress rá, hogy a környékeden hol van számítástechnikai bolt, vagy papírbolt, ahol nyomtatással foglalkoznak. Ott, ahol diplomamunka kinyomását vállalják, ki tudják nyomtatni a könyvedet is, és lefűzik. Van, ahol be is lehet köttetni.


Ha ennél szebbet szeretnél, akkor a digitális könyvnyomtatásra, ofszet nyomdákra keress rá.

2019. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Voltaképpen nem tudom pontosan hogy kellene kinéznie, csak elképzeléseim vannak.
2019. jan. 6. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!