Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura vajon mennyi...

Leiner Laura vajon mennyi könyvet olvasott el azok közül, amiket Reni elolvasott az SzJG- sorozat során?

Figyelt kérdés

2019. jan. 6. 15:06
 1/9 anonim válasza:
100%
Mivel konkrétan sose irt róluk rendes meghatározást.Szerintem nem sokat ,csak pár alap könyvet.
2019. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Megnéztem Reni könyvlistáját molyon. Szerintem ha Laura ezt mind olvasta volna, akkor jobban tudna írni (no offense).
2019. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2: Ugyanezt gondolom. Értem én, hogy az SzJG egy limonádé, de kétlem, hogy a könyv számtalan hibáját a témájának a számlájára lehetne írni. És persze az is feltűnő, hogy Reni soha semmilyen egyéni véleményt nem fejez ki az elolvasott könyveiről - nyilván, mert Laura sem tudna róluk mit írni, nemhogy még kitalálni, hogy a főszereplő vajon mit gondolna róluk.
2019. jan. 6. 21:06
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Erre a kérdésre Leiner Laura az egyik könyvében (Kalauz) már válaszolt:

A SOROZATBAN EMLÍTETT KÖNYVEKET OLVASTAD? MEGEGYEZIK AZ ÍZLÉSED RENIÉVEL?

- AZ SZJG-BEN EMLÍTETT KÖNYVEK KÖZÜL A LEGTÖBBET OLVASTAM, AZONBAN NEM FELTÉTLENÜL EGYEZIK MEG AZ ÍZLÉSEM RENIÉVEL.

2019. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Hát... Nem tudom, nem hinném. Talán párat olvasott, de nem mindet. Bár L.L. már nem ír annyira nyögvenyelősen, mint az SzJG idején (rémes volt olvasni, az egész egy pokol volt, kínszenvedés, egyszerűen a semmit leírta egy könyvön keresztül), de azt hiszem már megrekedt.

Nem tud A pontból a B-re kilyukadni értelmesen, egyszerűen ugyan azokat a köröket futja le, folyamatosan ismétli önmagát, a karaktereknek mintha lelke sem lenne, minden szereplő gondolata és lelke ugyan az.

Bár fájdalmas kimondani, de Laura nem tud írni. Ez inkább egy "gimisen írtam valamit" kategória nálad. Nincsenek jók és rosszak, eltérő személyiségek, gondolatok. Nincs karakterfejlődés, a történet nem vezet sehová.

Igazából az összes könyvét meg lehet fogalmazni egy mondatban.

A szerencsétlen lány beleszeret a menő fiúba, és hosszú szenvedések után kiderül, hogy a fiú is végig szerette a lányt, így összejönnek. Vége. Gyakorlatilag minden könyve erről szól egy csomó drámával, ami abszurd.

Unalmas, sablonos, klisés.

2019. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Szerintem, ha valaki több mint 70 klasszikust elolvasott, jobban, profibban tud írni, és nem csak klisés tiniregényeket, sablonos sztorival és karaktekkel, erőltetett poénokkal.
2019. febr. 2. 13:45
 7/9 M.Rita12 válasza:
100%
Sztem voltak olyan könyvek amit olvasott és azt igazította hangulatilag Renihez de volt olyan is amit sztem nem olvasott
2019. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 KGabi válasza:
Szerintem vagy kötelezője volt vagy csak hallásból ismerte. Csak nem volt akkora könyvmoly mint Reni! Vagy de?:)
2022. ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Négy év alatt 70 könyv az messze nem könyvmoly szint.
2022. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!