Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek nem lett volna...

Szerintetek nem lett volna jobb ha Harry Hermiónével jön össze?

Figyelt kérdés

Az oké, hogy Ronnal is össze illenek, de azért mégis, kicsit sok a konfliktus köztük nem?

Meg a Harry és Ginny páros is picit fura, mivel Ginny még csak Ron húga! Amikor Garry egyedül volt akkor is Hermione volt ott mellette nem Ginny. Írjátok le a vélenényeteket!



2019. jan. 10. 18:36
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*Harry
2019. jan. 10. 18:38
 2/18 anonim ***** válasza:
29%

Én is nagyon szeretem a Harry/Hermione párost, Ginnyt meg kifejezetten nem kedvelem (nem tudom, miért, de nem szimpi az első perctől kezdve).

Mondjuk amitől én visítok, pedig sokan rajonganak értük, az a Draco-Hermione felállás, sőt egyesek már az eredeti sztoriba is belemagyarázzák, hogy tuti vonzódtak egymáshoz mindig is stb 😂 ez azért már nevetséges számomra.

2019. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Tiniként megítélni egy embert - lehetetlen.
2019. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ezzel én is egyet értek, Ginnyt valamiért én sem tudtam soha kedvelni🤔
2019. jan. 10. 19:26
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem mindenkinek más házastárs kellett volna, így olyan belterjesek lettek.
2019. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a lehető legjobb megoldás volt a Harry-Ginny páros.
2019. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Nem, sablonos lenne, de Ginnyt mondjuk kihagyhatta volna, kellett volna valaki más.
2019. jan. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
Ginnyt kedveltem, de a Harry-Ginny pár szerintem sem volt jó döntés az írónőtől.Viszont szerintem Harrynek pont elég volt Chó, mint tinirománc.Kapott tőle hideget-meleget.Hermionéval/Hermional max románc lett volna jó.
2019. jan. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%

Ginny karaktere nekem oda nem illőnek tűnt: erkölcsileg tökéletesen egyenes, vagány, empatikus, atletikus, energikus, vidám, intelligens, vonzó, önálló, soha nem kellett morális dilemmával szembenéznie. Szerintem az írónő vázlatában "barátnő_Harrynek" munkanéven szerepelt a karakter. A kérdésre válaszolva szerintem is logikusabb lett volna, ha a főszereplő a legnagyobb jellemfejlődésen keresztülment lánnyal jön össze, akivel nyolc, kalandokkal teli évet tudtak maguk mögött. Úgy gondolom, lusta megoldás volt, hogy a két sidekick jött össze egymással, Harry meg megkapta a gyakorlatilag tökéletes nőt, mert így gyakorlatilag egy hosszabb románcot kellett csak végigfuttatni a sorozat második felén. Ron kapott kb 6 sort, amiben random lány#341-gyel smárol és Hermione-val veszekszik emiatt, utóbbi pedig ugyanennyit, csak lány#341 helyén Krummal.


Sokat nem számít, de azért megjegyzem, hogy az írónő is megbánta utólag ezen döntését.

2019. jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
15%
Honnan tudod, hogy megbánta?
2019. jan. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!