Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Könyvek

A kérdés

LGBT magyar könyvek?

Tud valaki LGBT magyarul megjelent könyveket mondani? Azt tudom, hogy a könyvmolyképzőnek van néhány könyve, de ezen kívül én hallottam másról.

Keress kérdéseket hasonló témákban: könyv, magyar, LGBT

jan. 12. 23:13  Privát üzenet  

A válaszok
Magyarul LMBT / LMBTQ. Úgy keress rá.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jan. 13. 10:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget 😊😊

# 2/7Időpont jan. 13. 15:06 Privát üzenet

[link]

Itt tudsz LMBT könyvet közül bogarászni, egyéb címke hozzáadásával vagy kivonásával pedig szűkítheted a kört. :)

A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jan. 13. 18:45 Privát üzenet
Szólíts a neveden, inkább boldog ezt a kettőt olvastam és borzalmasan tetszettek de a könyvmolyképző oldalán vagy bárhol rákelesel LMBT/LGBT néven akkor kiad pár könyvet értelemszerűen magyarul.

# 4/7Időpont jan. 13. 20:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a segítségét és ajánlását :3

# 5/7Időpont jan. 13. 21:41 Privát üzenet
Loves Nagy Anna

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jan. 16. 23:42 Privát üzenet
*Lovas

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jan. 16. 23:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen magyar történelmi könyvek vannak, amelyek a 15-16 századról szólnak?
A Hogwarts: An Incomplete and Unreliable Guide, a Short Stories from Hogwarts of Power, Politics and Pesky Poltergeists és a Short Stories from Hogwarts of Heroism, Hardship and...
Vannak NBAvel kapcsolatos magyar nyelvű könyvek?
Szerepjáték könyvek kezdőknek?
Az e-könyvek oldat hogy kell használni?
Van-e olyan középfokú vagy felsőfokú magyar nyelvtan tankönyv, amely ugyanolyan szerkezetű, mint a középfokú Raymond Murphy: English Grammar in Use vagy felsőfokú Martin Hewings:...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Könyvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!