Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szívesen olvasnátok egy...

Szívesen olvasnátok egy hasonló történetet?

Figyelt kérdés
Egy felnőtt (25-35) éves nőről szólna, aki minden este álmában egy teljesen üres, sötét helyre kerülne, ahol két kislánnyal találkozik. Az egyikük a múltbéli énje, a másikuk az a kislány aki szeretett volna lenni. Mindketten olyan tulajdonságaira/emlékekre emlékeztetik amikkel nem akar foglalkozni, és szépen lassan kezd beleőrülni ezekbe az álmokba. Ez persze jobban ki lenne fejtve, meg a megőrülése is egy hosszabb folyamat lenne, ami már a történet cselekménye előtt elkezdődött volna. Közben próbálna normális életet élni, kiteljesedni a családi életében és a karrierjében, de nem találna semmiben lelki megnyugvást. Végül a bűnbe menekül, és az elfojtott indulatait gyilkosságokban éli ki. Inkább fókuszálnék a nőben lejátszódó folyamatokra mint a nyomozás részére, szóval kriminek nem mondanám (de a rendőrség persze nyomozna)
2019. jan. 18. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, alapszitunak egy pszichothrillerbe elmenne. Csak figyelj arra ha megírod hogy logikai szálakat fűzz bele, tedd érdekessé a látszólag értelmetlen gyilkolást. És nem árt ha van benne komoly mondani való, ezzel amit leírtál csak a színpadot rendezd be.
2019. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem olvasnám, de amúgy jó ötletnek tűnik. Csak nem az én ízlésem. de attól még nagyon sok mindent ki lehet hozni belőle. :)
2019. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!