Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A kiadók miért nem követik a...

A kiadók miért nem követik a Könyvudvar példáját?

Figyelt kérdés

A kiadói honlapok többsége iszonyatosan van összerakva, kolbászolni kell mindenfelé, ha az ember szeretné az új megjelenéseket nézegetni. Az pláne a kedvencem, amikor maximum három könyvet tesznek ki oldalanként... De a borítót akkora méretben jelenítik meg, hogy lelóg a monitorról...


A Könyvudvarnál (bolt, nem kiadó, tudom), ha már őket hoztam fel pozitív példaként a címben, már a nyitóoldalon van olyan, hogy „Az összes új könyv megtekintése”, és egyszerre száz könyvet is lehet tenni egy oldalra, így pedig baromi gyorsan át lehet nézni az egészet.


A kiadók többségénél már le is szoktam a honlap felkereséséről, mert nincs kedvem kattintgatni órákig, a felületek lassúságáról nem is beszélve: van olyan kiadó, ahol a „szerver” egy 2000-ből származó gép...


Ez pénzkérdés, vagy a (vállalati-reklám) kultúra hiánya?


2019. jan. 25. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de milyen oldalakat szoktál nézegetni, de nekem nincs ilyen problémám. Eddig minden oldalon egyszerűen megtaláltam a megjelenő könyveket, és mivel nem 50 könyvet szoktak megjelentetni egyszerre, általában egy oldalra ráfér az összes. A honlapok sem szoktak lassúak lenni, pont a könyvkiadóknál nem ütköztem még ilyen problémája.

Ha esetleg tudsz példát mondani ilyesfajta oldalról, akkor szívesen ránézek.

2019. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Könyvudvar válasza:
100%

A többi oldal nevében nem tudok nyilatkozni, de nagyon jól esett, hogy minket hoztál fel pozitív példának :)

El is küldtem a programozónknak, mert ilyen jó kis visszajelzés ritkán érkezik. :)

2019. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!