Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Tokyo Ghoul második évadából...

A Tokyo Ghoul második évadából készült manga feldolgozás?

Figyelt kérdés
Mind az animét mind a mangát olvastam viszont a második évadról nem találtam manga verziót csak a :re vagyis a harmadik évadról. Azt tudom hogy a második évad egy külön történet de az első rész vége és a harmadik rész eleje között az egész második rész történései kimaradnak így azt teljesen értelmetlennek tartom mivel annyi történést nem lehet kihagyni a két rész között.

2019. jan. 27. 22:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy van esetleg olyan oldal ahol teljesen fent van az első rész? mert én csak a 66. fejezetig találom pedig tudom hogy van 96 fejezet is.
2019. jan. 27. 23:00
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Nem, nem és nem…

Először is: előbb volt manga, aztán az anime, amiből SOK fontos dolog kimaradt. Az anime 2. évada eltért a mangátóp (ami a teljes, eredeti történet), a :re pedig nagyon nagyokat ugrott és a részek között kimaradt egy csomó tisztázatlan kérdés, részlet, információ, párbeszéd, monológ.

Az első két évad a simán Tokyo Goul című mangát dolgozza fel (egy cím alatt futott), majd azt követi a Tokyo Ghoul :re manga (3.&4.évad alapanyaga).

Megvenni Budapesten, az Erkel utca 6. (Fővám térhez közel) szám alatt található animés-mangás boltban, a Sakurazakában lehet.

2019. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy értettem hogy a mangát folytatták e, csak arra voltam kíváncsi, hogy a neten van e olyan oldal ahol folytatták a fordítását a 66. fejezet után is, mert ahol én olvastam ott csak odáig lett lefordítva.
2019. febr. 10. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem vagy képben.


- nem 96 chapteres a manga hanem 140.

- Erre jön még rá a RE ami további 150 kb.


- Előbb volt a manga, a 2. évad egy sima trágyadomb ami a manga közelében sincs. Egész TG-ból az első évadi események utáni történet a legjobb, na pont ez lett kihagyva az animéből.


Egyébként ha rákeresel fent van millió helyen pl. kissmanga.

2019. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na akkor egy kis szövegértés. Hol állítottam hogy 96 fejezet van összesen? Amit írtam azt jelenti, hogy van 96 fejezet IS. Ezt azt jelenti hogy nem ennyiből áll hanem több fejezetből, csak nem tudtam konkrétan hány fejezet van még hátra ezért írtam egy számot amiben biztos vagyok. És igen TUDOM hogy előbb volt a manga és utánna az anime nem szükséges minden válaszban utánna írni ezt a tényt is, bár úgy látszik ez neketek a tyúkszemetek ez a manga anime összehasonlítás. És akkor konkretizálom a kérdést is ami így szól: Tudtok egy oldalt a neten ahol angolul vagy magyarul fent van a 140. fejeztig a manga(mivel az volt előbb). Aki tud, szeretne segíteni lekezelő beképzelt modort mellőzve annak köszönöm.
2019. febr. 22. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!