Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a címe és hol találom ezt...

Mi a címe és hol találom ezt a fanfictiont/sztorit? Help me please?!

Figyelt kérdés
Nagyon régen olvastam már ezt az interneten. Magyar sztori volt. A lényege az volt, hogy volt egy lány azt hiszem Jessica, akit alapvetően nagyon szép csaj volt mindneki őt akarta. Mattnek hívták az exét, de azt hiszem megcsalta őt. Utána jött egy Daniel nevű pasika, akivel egymásba szerettek de a pasi miatt sajnos jöttek rossz dolgok, elrabolták a lányt stb. Végü Daniel meghalt. Utána volt még egy Tristan nevű pasi benne vele együtt is volt egy ideig , azt hiszem ő el is jegyezte. Közben vannak harcok a sztoriban. Meg volt egy D betűs nevű pasi, aki szintén össze akart volna jönni a lánnyal, de nem működött volna közöttük az egész kapcsolat, mert csak a vágy irányította volna őket. Illetve volt egy Alzack nevű hosszú haj srác akibe annyira beleszeret, pedig az elején ellensége volt, hogy végül összeházosodnak. Ezekre emlékszem. Próbáltam így a nevek által megkeresni, de sajnos nem jártam sikerrel. Help me :(

2019. jan. 30. 17:03
 1/1 A kérdező kommentje:
Nem Alzack, hanem Alaric volt. Bocsánat!
2019. jan. 30. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!