Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Libri rendelés?

Libri rendelés?

Figyelt kérdés

A tegnap este szerettem volna megrendelni a "Tokio Hotel - Ahogy a torkodon kifér!" című, antikváriumi könyvet a Libri online áruházából. (hozzáteszem, ez volt a legelső alkalom, hogy online formában vásárolok könyvet a Libriből). Kitöltöttem a szükséges adatokat: törzskártya számomat, telefonszámot és mindössze annyit, hogy ingyenesen veszem át a könyvet egy Libri boltban. A továbbra kattintva a rendszer folyamatosan tölt még mindig. (Közben egy frissítés megszakította a folyamatot.) Próbálkozzak újra, vagy még keresik a könyvet?

Antikváriumi könyveknél több napot is kell várnom, de szerintetek fölöslegesen várok a könyvemre? xd

Esetleg mással ilyen történt már?



2019. febr. 1. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel őket,kérdezd meg megvan e nekik,ha nincs megrendelik és bemehetsz érte.
2019. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belapus ***** válasza:

Én megkeresném az ügyfélszolgálatot online vagy telefonon.

Általában: amennyiben nem kaptál visszaigazoló emailt, benne a megrendelésed számával - amire később hivatkozhatsz -, akkor nem sikerült a megrendelés, nem is érdemes várni rá.

Beszállítói készleten még mindig szerepeltetnek - ha minden igaz - még 5 példányt ( 590, 590, 1450, 1490 és 1500 forintos áron ).

2019. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek, ma megpróbálom.
2019. febr. 2. 13:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy nem jött semmilyen visszaigazoló e-mailem, szóval nem sikerült megrendelnem.
2019. febr. 2. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!