Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a Star wars filmek előzmény...

Mi a Star wars filmek előzménye könyvben?

Figyelt kérdés

A Baljós árnyak előtti időkre gondolok.

Legjobb lenne ha könyv sorozatot ajánlana valaki.

Páromnak szeretnék ajándékba.

Szeretem a Star wars-t viszont annyira nem vagyok nagy rajongó hogy ezekkel tisztában legyek.

Köszönöm a segítséget!



2019. febr. 3. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon az eredeti-előzménytrilógia sorozattal nem foglalkoztak könyvben, a kánon még egyáltalán nem, de amúgy amit ajánlok az a Darth Plagueis könyv. Ha sorozatot akarsz akkor inkább a Jedi Növendék sorozat, bár az leginkább Qui-Gonn és Obi-Wan kapcsolatáról szól, előbbi meg inkább magáról a korról, de az meg a sitheket helyezi előtérbe.
2019. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*eredeti-előzménytrilógia közötti résszel :D Bocs belezavarodtam

Amúgy nem meglepő, hiszen maga a korszak is egy átmeneti időszak, a köztársaságnak ellensége sincs ekkor szóval nagyon nincs is mit elmesélni.

2019. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

2019-ben fog megjelenni Claudia Gray Master & Apprentice (magyarul: Mester és tanítvány) című könyve angol, majd magyar nyelven. A történet a Baljós árnyak előtt fog játszódni.


[link]


[link]

2019. febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm!
2019. febr. 9. 20:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan könyvet tudtok esetleg ajánlani, ami az egyik szereplőről szól és mondjuk olyan háttér infók is kiderülnek amik a filmből nem?
2019. febr. 13. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Tarkin könyv. Ahsoka könyv. Így hirtelen ez a két karakterközpontú, kánon könyv jutott eszembe
2019. febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😇😊
2019. febr. 13. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!