Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a tortenete a Harmadszor...

Mi a tortenete a Harmadszor is te című könyvnek?

Figyelt kérdés

Megmondom őszinten nem szeretek olvasni tulsagosan, viszont a megfilmesitest lattam es nem birok varni, hogy mi lesz a harmadik reszben. Szoval valaki elmondana annak a tortenetet?

(Elnezest az ekezetert)



2019. febr. 8. 03:24
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Ha érdekel, olvasd el. Az olvasás még nem ártott meg senkinek.
2019. febr. 8. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Látod, ilyen az olvasás, ha egyszer találsz egy olyan könyvet, ami ennyire leköt és érdekel, akkor nem fogod tudni letenni a kezedből a könyvet, és máris meg fogod szeretni az olvasást, ami a legjobb dolog a világon. Soha nem fogsz unatkozni az életben, még öreg korodban sem. Csak az első könyv legyen olyan, amit szívesen olvasol, és az 5. oldal után már abba sem tudod hagyni. Ha lány lennél, ajánlanám Brontétól Az üvöltő szeleket.
2019. febr. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia én bele olvastam online töltöttem le a könyvet.

Az elején kiderül h a Babi meg H a második rész végén mikor lefeküdtek akkor Babi teherbe esett. A harmadik részben 6 év telt el. Hugo (Step) meg tudja h van egy fia Babi elmondja neki. Gin terhes lesz megszüli a gyereket aztán valamennyi időre rá meghal rákban. Babi Hugo együtt lesznek a végén és Gin gyereke is velük lesz. Abban a házban élnek majd ahol Babi és Hugo először lefeküdtek egymással.

Elejébe és a végébe olvastam bele. Azért jó lenne ha lenne belőle film is de sajna nem lesz sztem.

2021. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!