Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potterben a prefektus...

Harry Potterben a prefektus mivel egyenlő a "mugli" iskolában?

Figyelt kérdés

2019. febr. 9. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon vagy általában?

Pl. ahol tutorrendszer van, ott a tutorokkal kb.

Esetleg még a dökösökkel lehetne őket összefüggésbe hozni. :D

2019. febr. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A prefektus egy amúgy is létező dolog számos brit iskolában. (angolul prefect)
2019. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, angol iskolákban a "mugli" világban is van ilyen tisztség, nekik más az oktatási rendszerük.
2019. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

:)

Nálunk középiskolában voltak olyanok, akik idősebbek voltak, de mentek a gólyákkal gólyatáborba:D Nekik szerintem nem volt nevük:) Szal nem volt ilyen csoportvezető-elnevezés, meg ilyesmi:) Olyannak amúgy mehettek diákönkormányzatosok is, ilyen kísérőknek, meg azok is, akik nem dökösök voltak:) Meg még például egyetemen eszembe jutott, hogy valaki mondta, hogy ott a gólyatáborban szeniorok voltak a már felsőbbéves diákok, akik az újakkal tartottak a nyári táborba:) Meg még, amikor általános iskolás voltam, akkor az osztályfőnök beszervezett a mi osztálytáborunkba neki régebbi diákjait is; és akkor őrájuk azt mondta, hogy ők az ifik:) Ők 7 évfolyammal voltak fölöttünk/előttünk, 5. osztálytól jártam osztálytáborokba:)

2019. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
*alsóban is voltak még ilyen nyári táborok,de az több osztállyal össze volt vonva; meg akkor még egyébként is úgy gondoltam, hogy minek; meg az tök más féle volt, talán nem is olyan meghitt, de lehet, hogy még tanultak is (remélem, nem ) Amúgy nem ilyen korrepetálós tábor volt az se; meg nem tudom, megtartották-e őket egyáltalán, volt-e annyi jelentkező. Meg oda hány tanár ment, meg oda mentek-e régebbi diákok; viszont alsóban még mi a tanítóniinknek az első osztálya voltunk, szóval nekik pl nem voltak régebbi tanítványaik, viszont a másik osztályban már ott idősebbek voltak a tancsik, lehet, hogy ők vittek, vagy vittek volna még régebbi diákokat. :) Meg nálunk pl 5-8. -ig úgy voltak a táborok (igen , 8. után is volt:)) Na, szal, hogy két tanár volt, volt az, aki az anyáinkkal egy idős kb, tehát az a korosztály, meg még jött egy tanárnő, aki kb 3-4 évvel volt idősebb az ifiknél. És akkor még ment az ofő két gyereke (ifik korosztálya), meg még ment az osztályból, aki akart:)
2019. febr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
*az ifik ők a játékot szervezték, meg pl volt köztük, aki előre ment megnézni, hogy az-e az az utca, amit keresünk, ahol a szállás van. Terelgetni nem nagyon kellett minket, mi elég király kis osztály voltunk:):):)
2019. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2019. febr. 10. 08:34
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Diáktanács elnök prefektus.
2021. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!