Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Életrajzi könyvet tudtok...

Életrajzi könyvet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziaszztok. Szeretek életrajzi könyveket olvasni, ami igaz történet és a tartalma arról szól, hogy valaki a mélyből indult hátrányos helyzettel és feltalálta magát,

illetve az olyan kaland sztorikat ami pl agglegénységről szól, vagy nem egy hétköznapi életet élő emberről. Tudnátok ilyen könyveket ajálni? Üv



2019. febr. 9. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:

- Az üvegpalota ( [link] Egyik kedvenc könyvem. :) Nemrég készült belőle film is, nem akarom megnézni, nemhogy csalódnék.

- Egy gésa emlékiratai ( [link]

- Száz évvel utánad ( [link] - ez fikció és romantikus, de leveleken keresztül mutatja be egy ember életét. Nekem nagyon tetszett.


Kiváncsi vagyok, milyen válaszok érkeznek még, mert engem is érdekelnek az ilyen könyvek. :)

2019. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fekete István: Kittenberger Kálmán élete

Az író jó barátja, Kittenberber Kálmán életét mutatja be saját emlékei, fennmaradt naplórészletek, levelek, és mások visszaemlékezéseinek felhasználásával. Nagyon érdekes könyv, érdemes elolvasni.

2019. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!