Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a Long Halloween...

BruceStark kérdése:

Szerintetek a Long Halloween nincs picit túlértékelve?

Figyelt kérdés

Először is, a Long Halloween természetesen egy jó képregény. A noir atmoszféra amit áraszt, tényleg magába szippantja az olvasót, Tim Sale stilizált képei valóban zseniálisak és Gotham átalakulását is szépen mutatják be.


Viszont a szépen induló történet a vége felé egyre inkább megbicsaklik, néha átmegy öncélúságba - lásd a Falcone irodájában lévő csoportképet a gonoszokról, akik között még a történetben korábban nem szereplő Copplebot is ott van - az utolsó csavar meg logikailag nehezen illeszthető be a cselekmény egészébe.


Természetesen mint ahogy írtam, ettől még egy jó sztori és valóban esszenciális Batman, csak szerintem nem az a tízpontos mestermű, aminek általában beszokás állítani. Én a magam részéről egy nyolc pontot adnék rá.



2019. febr. 12. 21:32
 1/1 Kawada2365 ***** válasza:

Én is 8/10-re értékelném.


Számomra nem ütött akkorát a sztori végi csavar... de ennek talán az is lehet az oka, hogy előtte olvastam el a Hush köteteket, ami nagyon magávalragadott. Hihetetlen, hogy készült belőle egy feldolgozás, ahol teljesen más irányba mentek el...

2021. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!