Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti szoktatok irni, hogy mit...

Ti szoktatok irni, hogy mit olvastatok eddig? Ha igen, miben jegyzitek fel es milyen formaban?

Figyelt kérdés

En egy fuzetbe irom a cimeket es tobb mint 100 konyvnel tartok, de a napokban lattam valakinek az insta sztorijaban, hogy van egy "notesz" amiben lehet jegyezni a konyv cimet, velemenyedet, mikor kezdted es fejezted be

stb. Ennek a "notesznek" az elerhetosegerol szeretnek tudni esetleg ha tudjatok mi ez es ha van kulon cime akkor megosztanatok velem?



#könyv #szex #noteszrol
2019. febr. 18. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Mi értelme van felírni a címeket?

Én több ezer könyvet olvastam, de sose jutott még ez eszembe.

2019. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
segitseget kertem, nem kotozkodest. lehet hogy te nem csinalod, de szerintem vannak meg paran rajtam kivul akik szinten felirjak. 🤷🏿‍♀️
2019. febr. 18. 22:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Szabados Ágnes- Van időm olvasni

[link]


Erre a kis naplóra gondolsz :) nagyon szupi, nekem is van :)

2019. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Az elsö vagyok és NEM kötözködni akartam. Csak tényleg nem tudom, mire jó, kérlek írd meg!
2019. febr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyilván arra, hogy ha már másra nem, legalább a címekre emlékezzen.


"könyv, bookworm, szex" :D

2019. febr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp írásban, kézzel szeretnéd rögzíteni az olvasásaidat? Mert a moly.hu tökéletesen alkalmas online felület erre. Átlátható, rendezhető, szűrhető, stb. :)
2019. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves Masodik, nagyon szepen koszonom! Igen, ez az a naplo amit kerestem. Es ezek szerint nem notesz. :D


Jelenleg az olvasott konyveimnek 90%-ara tisztan emlekszem (cselekmenyre is, nem csak a cimre, de ha tovabb no a szam nehezebb lesz minden cimet tudni) viszont igy konnyebb felidezni egy-egy sztorit ha tudom is a cimet. Mindenkinek vannak furcsa szokasai. En pl. szeretnem majd tudni evek mulva is, hogy mit olvastam eddig vagy esetleg ha valaki olvasnivalot keres szivesen ajanlok olyanokat amit en mar olvastam. Es mivel elfelejtettem odairni a leirashoz, jogy a "szex" kulcsszot csak azert hasznaltam, hogy minel hamarabb eljusson az emberekhez a kerdes, igy probaltam idairni a kulcsszavakhoz ezt szavankent, de ugylatszik nem voltak megfeleloek, vagy csak bizonyos mennyisegu kulcsszot lehet hasznalni. Nem tudom, nem vagyok szakertoje az oldal minden funkciojanak.

2019. febr. 19. 18:28
 8/10 A kérdező kommentje:
igen, kezzel irott formaban jobban tetszik :)
2019. febr. 19. 18:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen szoktam. A laptopomon sima jegyzettömbbe írom bele, és elmentem a gépre, bár csak pár éve jutott eszembe ez. Egy ideig olvasási tervet is írtam, hogy mit akarok elolvasni, de azt vagy 3-4 naponta átírtam, így nem volt értelme és azt már nem csinálom.:) Csak az olvasott könyveket írom már és a kezdés-befejezés dátumát. Amúgy ugyanúgy listázom a neten nézett sorozataimat is, és a nézett filmeket is.

Hogy neten van-e ilyen dolog amibe lehet jegyezni nem tudom, nekem teljesen jó a gépem is. Nem a nagyközönségnek készül. Instagramom pl nincs is. Nem is akarok.

2019. febr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyszer megpróbáltam. Csak az a baj h eddig is rengeteg könyvet olvastam már, és túl gyorsan olvasom őket. Nekem nincs időm felírogatni ilyeneket... meg nem is túlzottan érdekel.

Az szokott vicces lenni amikor könyvtárban meglátok egy könyvet, szimpatikus, kiveszem csak a borító alapján, amikor pedig elkezdem olvasni, rájövök hogy már olvastam 😀

16/L

2019. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!