Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyivel adnál többet egy...

Mennyivel adnál többet egy könyvért, ha puha borító helyett kemény borítóval is megvehetnéd?

Figyelt kérdés
Adnál 500 Ft-tal többet? Esetleg 1000 Ft-tal? Vagy esetleg puha borítóval meg se vennéd?

2019. febr. 20. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

0. Forint.


A könyvet olvasni szoktam, nem papíralátétnek használni.

2019. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Amennyiben van választási lehetőségem, mindig a kemény borítós könyvet veszem meg, a bookdepón ez olykor akár 2-3000 forint pluszt is jelenthet. Ugyanis ha odáig vetemedek, hogy nyomtatott könyvet veszek (jellemzően inkább letöltök), akkor utálom, ha meggyűrődik a borítója, mert én szeretem a könyvet ide-oda vinni magammal, és hurcolászás közben nagyon könnyen szamárfüles lehet...
2019. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a kemény borítót, kényelmetlen olvasni. Én egy fillérrel sem adnék többet érte, sőt ha olcsóbb lenne sem választanám. Persze tudom, a többség nem velem ért egyet.
2019. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én direkt a puha borítót szeretem, kevesebb helyet foglal és nálam állandóan kezd mindent elborítani a könyv...
2019. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!