Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta valaki a Vámpírnaplók...

Olvasta valaki a Vámpírnaplók című könyvet? Jó ajándék lehet ez egy lánynak, aki szeret olvasni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam, viszont nem sok jót hallottam a Vámpírnaplókról. Egyszer bele is kezdtem, de nem jutottam sokáig. A sorozatot ezerszer jobbnak mondják, és amennyit olvastam belőle, evvel csak egyet tudok érteni.


Szerintem válassz mást. Persze a Vámpírnaplók könyv is megér egy próbát, hátha bejön neki, pláne ha nem látta a sorozatot és nincs viszonyítási alap.

2019. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a sorozat után olvastam. Más. Nem jobb, senem rosszabb csak más. Én nagyon szerettem, szeretem, de ízlések és pofonok.
2019. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. febr. 22. 09:34
 4/6 anonim válasza:
100%

Hát őszintén? Nekem nem jött be. Elkezdtem olvasni, de az első könyv feléig sem jutottam el, mert a főszereplő csaj legnagyobb problémája az volt, hogy egy pasi nem bámulta meg, pedig őt minden pasi meg szokta bámulni.

Szóval engem idegesített ez a beképzelt cicababa főszereplő, nem akartam vele végigkínlódni az egész könyvsorozatot. Egyszerűen nagyon unszimpatikus volt.

De kinek a pap, kinek a papné, szokták mondani.

Helyette viszont tudom ajánlani inkább a Végzet ereklyéi sorozatot, esetleg a Luxen könyveket, a Komor elemek trilógiát. És még sok más ötletem van, ha mégsem a Vámpírnaplók mellett döntenél. De természetesen lehet neki az is tetszene, én csak személyes véleményt írtam.

2019. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ajánlanám.
2019. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönön nektek is! :) Ajánlásokat szívesen fogadnék. :)
2019. febr. 24. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!