Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok jó könyveket ajánlani?

Tudnátok jó könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem Leiner Laura könyveit, de ez mellet, ha van olyan könyv amiben van egy kis sport a romantika mellet.

Előre is köszönöm!



2019. márc. 2. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg LOL könyvek (Kivédhetetlen szerelem, illetve a Becsavart szerelem is sportról szól.)

Kersin Gier - Rubintvörös és Silber trillógiáját is nagyon ajánlom, nagyon jó hangulata és világa van.

Melissa Landers - Elidegenítve trillógia is zseniális, kalandos romantikus, de fiatalokról szól és rengeteg érdekes kérdést felvet az emberben.

Ryan Graudin - Invictus c. könyvét most olvasom, időutazásról szól kicsit romantikus, kicsit rejtélyes, de még nem értem a végére szóval nem tudok róla sokat mesélni

Böszörményi Gyula - Leányrablás Budapesten sorozat. Le sem bíros majd tenni, garantálom! Történelmi, de van benne a férfifőszereplő egy báró akinek a stílusa ilyesztően hasonlít Nagy Márkéra :D

Benina - Bíborhajú című trillógiája is nagyon jó.

És az abszolúte kedvenceim: Sarah J. Maas - Üvegtrón és Tüskék és Rózsák udvara sorozatok. Ez a nő egy zseni, állítom, olyan világot képes teremteni a könyveivel, hogy az félelmetes... Kb másfél éve olvastam a könyveit, de még mindig vissza tudom idézni minden apró kis részletét.

Chanda Hahn - Balszerencsés tündérmese sorozata is nagy kedvencem, két nap alatt elolvastam mind a három eddig megjelent részét (több még nincs lefordítva, de van folytatása)


Bocsi ha nagyon kaotikus, kicsit későn írtam...Egyenlőre ennyi jutott eszembe, de majd még írok ha van valami :) Én kb. 14 éves voltam mikor ezeket olvastam, de idősebbeknek valók inkább (Sarah J. Maas könyveiben vagy egy-két pikánsabb jelenet, de egyáltalán nem durva)

Esetleg ha kíváncsi vagy még jó könyvekre, ajánlom figyelmedbe instagram-on bookworm_kisasszony oldalát (nem az enyém, egyik osztálytársamé, akinek mellesleg nagyon jó ízlése van könyvek terén, és nem kért, hogy promózzam)

2019. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
André Aciman: Szólíts a neveden
2019. márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Romantikus könyvek: A fiúknak akiket valaha szerettem és folytatásai,minden minden,Bexi,Iov trilógia,Hull a hó

Romantikus könyvek drámával: Éjjeli napfény,Csillagainkban a hiba,Ha maradnék és folytatásai,Két lépés távolság

Valamint a három külön kedvencem: -Vedd már észre: romantikus regény megszámlálhatatlan váratlan fordulattal,bonyodalommal és izgalommal,én imádtam,egyik kedvenc könyvem lett (szerintem a második része már nem olyan jó). Érdekessége,hogy egyedi a kialakítása,a történetet a két főszereplő szemszögéből külön külön elolvashatjuk,és a könyv közepén van a vége (vagyis a csattanó).

-Mielőtt megismertelek: Egy romantikus tortenet,viszont dráma is egyben,film is készült belőle,és szerintem az is ugyanolyan zseniális mint a könyv! Egy betegsegrol szol,tele van varatlan fordulatokkal,a karakterek fantasztikusan ki vannak dolgozva,egyszoval tokeletes!

-Ahol a szivárvány véget ér: Ez most az egyik kedvenc könyvem lett,romantikus regény,film is készült belőle. Kulonlegessege,hogy levelregeny,azaz az egesz tortenet kulonfele levelezesekbol tevodik ossze. az elejen furan hangozhat,de az egyik legjobb konyv amit valaha olvastam!

2020. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!