Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvek képregények...

Melyik könyvek képregények tartoznak a tűz és jég világának történetéhez?

Figyelt kérdés
George R.R. Martin könyveinek nem mindegyie játszodik ugyan abban az "univerzumban " mint a tüz és jég dala.A kérdésem az lenne igazábol ,hogy mely könyvek / képregények szolnak még erröl a világol .A dotrahki tengertöl délre , keletre bravos stb .( nem tudom menyire sikerült jol megfogalmaznom de remélem érthetö azért)

2019. márc. 13. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A képregények a könyvek átdolgozásai csak, gondolom azoknak, akik lusták olvasni.


Trónok harca

Királyok csatája

Kardok vihara

Varjak lakomája

Sárkányok tánca

A Hét Királyság lovagja

2019. márc. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm !csak mert nem találtam sehol sem azt hogy honnan szedik a forrásokat azokhoz a videokhoz és / teoriákhoz amiben a kelet és dél története a fö szempont mert amedig eljutottam eddig a t&j dalában még nagyon utalást sem láttam azokkra amikröl beszélnek
2019. márc. 13. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Mikre gondolsz? Vannak a világról is könyvek, illetve sok infómorzsát a regényekben is elejtenek erről-arról.


George R.R. Martin: Tűz és vér

(ez a Targaryenekről szól a sárkányok tánca nevezetű polgárháborúig, de ezt is úgy kell kezelni, hogy a Tűz és Jég világán belül egy mester írta, tehát az ő nézőpontja)

Aztán ott a Tűz és Jég világa, azt egy másik mester írta Tommennek, viszont a Tűz és Vér már bizonyos pontokban felülírja, pl. Jaeharys és Alysanne gyerekeit teljesen átrendszerezi.

[link]

[link]

2019. márc. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezeken kívül van még a sárkányok tánca névre hallgató Targaryen testvérháborút bemutató 2 kis szösszenet, történelmi sorrendben:

1) A zsiványherceg

2) A hercegnő és a királyné

2019. márc. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen az ien fajta Könyvekre gondoltam . Amik Mintegy "belsö nézöpontbol írja le a történetet , vagy az ismert világrol vannak benne történetek
2019. márc. 14. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!