Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen oldalt ajánlanátok,...

Milyen oldalt ajánlanátok, ahol saját történeteket lehet közzétenni?

Figyelt kérdés
Hallottam már párról, például Merengő, Wattpad stb. Nem mondanám, hogy "hűdejó" író lennék, de szívesen mutatnám meg elfogulatlanoknak az írásaimat. Jelenleg egy fanfiction-on dolgozom, de későbbre tervezek mást is. Mit ajánlotok, és miért? Egyes oldalakra mik a jellemzők?

2019. márc. 16. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
DeviantArt-on van írói rész is, bár a magyar felhasználók nem nagyon aktivizálják magukat ebben a kategóriában. Én a Wattpadra egy-két kivétellel minden történetem/versem/fanfictionom feltöltöm, DeviantArtra pedig csak amiket aránylag jónak találok. (Kb. 5-10%-a az egésznek 😅)
2019. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A wattpadra nem érdemes, el fog veszni a kismillió írás között. A merengőre már nem olyan egyszerű feltenni valamit, akármit nem engednek fel
2019. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek a választ!:)

Igen, a Merengőről én is hallottam, hogy elég nehéz kitenni oda dolgokat. Ahogy beleástam magam, bevallom, kicsit félek tőle. Az ottani történetek "túl jók" a sajátjaimhoz képest, de lehet, hogy egy próbát megér.

2019. márc. 17. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért a merengő javára szóljon, hogy segítik az írókat. Szerintem bátram vágj bele!
2019. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az AO3 felületén publikálok magyarul, mivel maga az egész angol, de nagyon jól el lehet rajta boldogulni, könnyű szerintem kezelni.

[link]


Az íráskor van beépített helyesírás ellenőrzője, lehet képeket, gifeket beilleszteni (képfeltöltő oldalak HTML kódjainak segítségével), valamint videó linkek is beilleszthetőek a történetekbe.

2019. márc. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az AO3 egyre népszerűbb a magyarok körében, szóval ott próbálkozhatsz, viszont én személy szerint a merengőt preferálom. Szerintem ott igényesebb munkákkal lehet találkozni.
2019. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!