Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Harry Potter könyvkiadá...

Melyik Harry Potter könyvkiadás fajtát vegyem meg?

Figyelt kérdés
A Harry Potter könyvekből szerintetek az illusztráltak vegyem meg, vagy a teli írottakat?

2019. márc. 17. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen
2019. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát mennyi idős vagy? Én az írorttat venném meg a helyedben de ha most olvasol először akkor az illusztráltat válaszd.
2019. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
15
2019. márc. 19. 16:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megvan mind, az írott és az illusztrált is.

Attól függ hol olvasod. Ha otthon, akkor az illusztrált.

Ha bele szoktad rakni a táskába és viszed magaddal, olvasol buszon stb, akkor az írott. Az illusztrált könyvek nagyon nehezek.

Illetve illusztráltbol az első 3 rész van meg eddig, ősszel jön a 4. A többi rész kb 2 évente fog jönni.

2019. márc. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak is az itottat. Az illusztrált nem éri meg.
2019. márc. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen az írottat!

Azzal lehet igazán élvezni és elképzelni az egész világot.

Az illusztrált könyvek így gyönyörű szépek de mint ahogy előttem is írták még nincs kiadva belőle az összes így aztán nem is lehet végigolvasni. Na meg szerintem nem is nyújtanak olyan élményt. Az inkább egy gyűjtői kiadás. Illetve kisgyereknek persze érdekesebb lehet de 10 éves kortól én mindenképpen az írottat venném!

2019. márc. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Skacok fantasztikus vagytok, köszönöm :) Az írottat választottam ;)
2019. márc. 30. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!