Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha Szabó Magda - Abigél című...

Ha Szabó Magda - Abigél című könyvébe bele kellene építenetek egy új szereplőt, ki lenne az, milyen jellemvonásokkal, és mi mindent csinálna?

Figyelt kérdés
Nekem pl. egy tényleges szerelmi szál hiányzott még (a vágyódásokon kívül). Vagy akár egy másik tanár, aki szintén hajtana Zsuzsannára.

2019. márc. 25. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Én egy ilyen démonembert raknék bele, aki diáknak álcázza magát. Ja és vmelyik fontosabb szereplő lenne tehát nem vmi niname aki meg sincs említve csak a könyv végén. Minden hónap egy bizonyos napján eltűntetne egy embert, egy héttel később pedig megtalálnák a holttestét különböző módokon pl karóba húzva, falra szögelve stb. Végül vmi varázsigével a pokol örök tüzébe száműznék. Beteg vagyok, tudom.
2019. márc. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
egy hiúz, akinek Gina megmenti az életét, és elválaszthatatlan barátok lesznek ^^
2019. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökéletesen össze van válogatva a szereplőgárda, nem kell bele plusz szereplő.
2019. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Aniko121 ***** válasza:
Én Kőnig húgát, Flórát raknám bele, aki rajzot tanít az iskolában. Ő sem lenne szigorú, ellenben őt nem néznék le. Zsuzsanna jó barátnője lenne, és Gina másik védelmezője. Elkapta volna Kuncz Ferit, mikor el akart volna szökni Ginával. Titkos szerelme lenne Kalmár Péter, aki meghalt volna a háborúban. Ő lenne Zsuzsanna tanúja Horn Mici mellett az esküvőn.
2019. dec. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Kőnig alakjához nagyon hozzátartozik a kiismerhetetlenség, hogy alig tudunk meg róla valamit. Ez nem sikerülne olyan jól, ha pont neki lenne egy emberközeli húga.
2019. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Aniko121 ***** válasza:
Igazad van... Talán mégsem kellene neki egy húgi...
2019. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg Kőnig 52 éves... ha nem nagy korkülönbségről beszélünk, a húgi minimum 40 lenne.
2019. dec. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
És már van egy Mary Sue karakterünk, aki mindig tökéletes, akit mindenki imád, és akit az író önmagáról mintázott - Horn Mici
2019. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Aniko121 ***** válasza:
Ó, én hülye! El is felejtettem a drága Horn Micit... Még sem kell ide más szereplö!
2019. dec. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!