Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kellenének szép és ritka...

Kellenének szép és ritka angol/amerikai nevek a könyvemhez. Tudnátok írni párat?

Figyelt kérdés

Eléggé kezdő vagyok még az írásban, ezért kérnék pár tanácsot! Nagyon sokat gondolkoztam a neveken de eddig még egy név sincs ami igazán tetszene.


A karakterek amihez kellenének egy:

18 éves fiú, zöld szemek, barna haj, sportos testalkat, aránylag magas, hiperaktív személyiség. (...)

17 éves lány: szőkésbarna haj, kék szemek, átlagos testalkat, alacsonyabb a fiúnál egy kicsit! (...)

17 éves fiú: sportos testalkat, szőke haj, barna szemek, elég magas, NAGYON BEKÉPZELT személyiség, hiperaktivitás. (...)



2019. ápr. 2. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Malcolm, Brian, Kenneth,Timothy,Ryan,Lawrence

Milla,Scarlett,Charlotte,Brenda, Amanda,Marilyn

2019. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

1.) Tommy, Alex, Christoph, Dylan

2.) Alexis, Allison/Allie, Linda, Samatha, Claire

3.) Cody, William, Jonathan, Jacob, Brandon

2019. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Daniel,Dylan,Mirella,Alex,Leila,Camille,Scott ,Jennifer,Lucas
2019. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Érdekes, hogy minden gyerek angol, amerikai, francia, japán szereplőkről ír "könyvet". Magyarokról írni túl ciki?
2019. ápr. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na ezek nem ritka nevek...


Itt egy lista

[link]

2019. ápr. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Djicecream1235 válasza:
52%

Fiú nevek:Evan, Matthaw, Mark, Christopher, Christian, Andrew, Landon, Drake, Daniel, Percy, Harry, Hanry, Adam, Richard, Gail, Rhett, Liam, Oliver, Jack, Shawn, Bratt


Lány nevek:Audrey, Rose, Jackie, Amalie, Emily, Emma, Leah, Isabella, Anabella, Christina, Lucy, Ellie, Elisabeth, Lisa, Lidia, Olivia, Hannah, Anna

2019. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Aniko121 ***** válasza:
76%

Fiúk: Damien, Norman,Kevin,Zane,Paul,Herbert,Rufus

Lányok:Amelia,Bridgette,Kate,Griselda,Daniela,Leila,Elizabeth,Charlotte,Dorothea,Arianna

2019. aug. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. eléggé elején vagyok még az írásnak, de remélem hogy a jövőben lesz egy kis sikerélményem.
2019. aug. 21. 13:37
 9/9 Aniko121 ***** válasza:

Én is könyvet írok, egy fantasy regény sorozat első részét. Azt tanácsolom, hogy tegyél bele leíró részeket, de ne sokat

!

2019. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!