Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Luxen sorozatban (Obszidián....

Luxen sorozatban (Obszidián. ) Daemon és Katy között melyik a legszebb rész/jelenet?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 11. 22:45
 1/2 Sandem válasza:
Én imádtam minden betűjét. Ha jól emlékszem az elsőben van az hogy elmennek sétálni és eg medvével találkoznak, Katy elájuk és Daemon haza viszi és egészen addig ott marad míg fel nem ébred Katy. Amikor felébred majdnem megcsókolják egymást. Daemon szemszögéből nagyon aranyos ahogy leírja Katy őzike szemeit. Kedvenc könyv sorozatom. :D
2019. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval *w* Nekem is a kedvenc könyvsorozatom, imádom minden betűjét, az összes rész/jelenet, ami Daemon és Katy között játszódik le, a lehető legszebb és legjobb :'3
2019. ápr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!