Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Ouran Highschool Host Club...

Az Ouran Highschool Host Club manga nyelvezete (angol) egyszerűbb, mint a Berserkè, vagy Fullmetal Alchemistté?

Figyelt kérdés
Nagyjából nulla angol tudással (kb kenyeret tudnék venni külföldön, de itt kifújt) nekiálltam a Berserknek, de elég nyögvenyelősen megy. Mindent pötyögök a fordítóba, bár most még csak ott tartok, ahol az anime (Golden Age Arc), és nem egyszer néztem végig az összes feldolgozást, szóval nagyjából tudom, miről beszélnek, de mégis necces...

2019. ápr. 15. 02:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos könnyebb, elvégre slice of life.
2019. ápr. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Mennyibe telik rákeresni az első fejezetre, hogy megnézd magad?? Azért ennyire ne legyél már életképtelen.
2019. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1# köszönöm :)


#2 igazán elküldhetnéd, én csak ebay linket találtam. Életképtelen. :)

Minek van ez az oldal, ha “A GOOGLE A BARÁTOD!!!!!”?

Életképtelen... ;)

2019. ápr. 16. 01:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na ne játszd nekem a nagyokost kérlek. Tudod mikor bunkó a gugli a barátod reakció? Amikor a válasz mélyebb utánanézést, több cikk/könyv/stb elolvasását igényelné, így sokkal egyszerűbb, ha valaki, aki ért hozzá, röviden elmagyarázza neked a dolgot.


Amikor a kérdésedre szó szerint *egyetlen* google kereséssel megkapnád a választ, de mégis ide írod ki, az vagy a lustaság legalja, vagy igen: életképtelenség.


Mint mondtam: egyetlen google keresés. És azt, hogy megérted-e ezt a szintű angolt, azt csakis te magad tudod megmondani.

[link]


#2

2019. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mangarock-on megtalálod :)


Nem kötekvésből egyébként, abszolút veled vagyok, de még is hajt a kíváncsiság:


Hogy kerestél rá, hogy csak ebay linket dobott ki? 😯 Mert én beírtam a keresőbe a címet, utána hogy manga, elsők között kidobta a mangarock-os oldalt. 🤨

2019. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ouran manga online

Ezt írtam be

2019. ápr. 17. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!