Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti hogyan képzelitel el szjg...

Ti hogyan képzelitel el szjg Renit?

Figyelt kérdés
Konkrét lányt írjatok légyszíves

2019. ápr. 19. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Hosszú, egyenes barna hajú, nem feltűnően szép, nem feltűnően csúnya, normális testalkat, öltözéke nem kifejezetten divatos de nem is divatjamúlt.

Nem sztereotipikus tini, de nem tűnik ki se öltözékével se viselkedésével.

Összefoglalva a szótárban az "unalmas' szó mellé Reni arcképe van odarajzolva.

2019. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Van az ismerősi körömben egy lány, akire nagyjából illik a Reniről alkotott képem, de hát őt ugye úgysem ismered.
2019. ápr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Világosbarna haja van alapból (első kötet), később ilyen középszőkés melírja van asszem, említi is, hogy már szőke, az ötödikben Cortez "szöszinek" nevezi. Elég lapos, ezt maga is többször mondja. Viszonylag magas lehet, szerintem 170 cm fölötti, mert Virág virnyog is, hogy ő sokkal alacsonyabb Kingánál és Reninél. Szerintem barna szemű, mert sokszor mondja, hogy Corteznek és Vikinek milyen szép kék szemeik vannak. Valszeg nem túl hízékony (azért az éjszakánkénti pótvacsis sütizések nem tesznek jót :D), átlagos alkatú. Kedves, mosolygós, de valszeg felejthető arca lehet. Egyszerű, ízléses, lezser ruhái vannak. Full átlagos szerintem :)
2019. nov. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan, mint #3 :)

Világosbarna, egyenes haj, ami váll alattig érő, és később kap rá melírt, meg frufrut. Laposságát tényleg sokszor mondja, vagy épp utalgat rá, vékonynak vagy inkább átlagosnak mondanám, és kicsit magasabbnak, szintúgy 170 fölé saccolnám.

Szemét viszont minidig is ilyen zöldes-barnának gondoltam, de a kéket valamiért alapból kizártam nála.

Mosolygós, kedves és a végére már jóval közvetlenebb. Ruháit tekintve én mindig sötétebb színeket társítottam hozzá (régebben olvastam, lehet, hogy ki is emelik ezeket a színeket valahol), főleg bordó és zöld. Nem gondolnám túl divatosnak a ruháit, inkább a kényelem és a színek harmóniája lehet neki fontos. Eleinte nem tudnék rajta csőnadrágot elképzelni, de szerintem a könyv végére már beújítja ezt is :)

Arcilag szépnek gondolnám, de valahogy mégis felejthetőnek.

2020. aug. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szőkésbarna, melírozott haja van. Szemét én is zöldesbarnának mondanám.

Átlagos testalkatú 165-170 cm közt lehet.

Szép arcú mosolygós lány.

Öltózködését tekintve egyszerű ruhákat hord, nem a divatra hajaz.

2020. dec. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!