Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan érdemes könyvet rendeln...

Honnan érdemes könyvet rendelni? Hol vigyáznak rá, illetve hol csomagolják be úgy a könyveket, hogy az meg ne sérüljön?

Figyelt kérdés

Eddig még sosem rendeltem könyvet, ezért kérdezem, hogy mennyire vagytok megelégedve a rendelésekkel? Illetve kiadótól érdemes rendelni vagy a könyvesbolttól.

A Libri és a Líra között, illetve az Európa kiadó között vacillálok.

Ha rendeltetek már, jöhetnének tapasztalatok.

Előre is köszi a segítséget. :)



2019. ápr. 21. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
És Szukits-ról rendeltem már többször is, korrekten be volt csomagolva. Szerintem akárhonnan rendelsz, az ilyenre mindig ügyelnek.
2019. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Libritől többször is rendeltem, sose volt gond.
2019. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TR75 ***** válasza:

Bookline, Libri, Líra, Szukits, egyikkel sem volt gondom.

Időnként érdemes a kiadók honlapjára is felnézni, mert általában nagyobb kedvezményeket adnak, mint a sima könyváruházak.

2019. ápr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy utolsó is írta: mindig érdemes körülnézni az akciók miatt. A 21 század kiadó például nagyon jó kis akciókkal szokott előállni és a csomagolás is mindig kifogástalan.
2019. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!