Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek Kornéllal és a...

Szerintetek Kornéllal és a fekete csapattal mi lesz az IOV 3. részében?

Figyelt kérdés

SPOILER ANNAK AKI NEM OLVASTA

Na hát mert ugye most kiestek a feketék ,de csak nem hagyja annyiban Laura ezt a dolgot,azt meg,hogy Hanna Kornéllal is majd csak FaceTimeol,áh nemhiszem,hogy úgy lesz…

Szerintetek?

Ti mire számítotok?



2019. ápr. 23. 04:06
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Hanna elmenekül a táborból, mert Kornéllal akar lenni, de megeszi egy hiúz és meghal. Kornélék autója szakadékba zuhan és meghalnak. Közben Magyarországot megtámadják az ukránok, lebombázzák a tábort, és mindenki meghal.
2019. ápr. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem valahogy vissza fognak kerülni, de a sárgák sem esnek majd ki. Lehet valami tévedés történt és később derül csak ki.
2019. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Kornél bekattan és bőgve elrohan az erdőbe. Addig bolyong, hogy egy elhagyatott szovjet támaszpontra jut. Elszed két géppuskát, visszamegy a táborba, és mindenkit lemészárol (Hannát is). Utána a támaszpontról robbanóanyagot és napalmot lop, elmegy Miskolcra, és az egész várost elpusztítja. Menekül, mert üldözi a katonaság. Egy erdőben sikerül lerázni az üldözőket, de egyszercsak megtámadja egy hiúz és széttépi. Közben a kínaiak lerohanják Magyarországot és mindenkit megölnek.
2019. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem sok variáció lehet. Lehet, hogy Kornélék után szökik, lehet hogy az erdőbe szökik, lehet, hogy ők is kiesnek pár feladattal később, és otthon folytatódik a történet, az is lehet, hogy Kornélén visszajönnek, és a sárgák kiesnek helyettük. Vagy nem.. 😂 De én már nagyon várom!! Mindjárt véga a dedikáló útjának Laurának, utána mondja el elvileg, hogy mikor adják ki. 😀
2019. máj. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Kornél átáll a feketékhez, egy nagy fordulattal cserben hagyja a többieket! Kell a dráam.
2019. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vissza fognak kerülni, de az is lehet hogy nem. Hanna biztos nem fog szökni sehova, hacsak nem az erdőbe ahol talizhatnak Kornéllal. Vagy nemtudom... Lauránál sosem lehet tudni hogy mi lesz a kövi lépés...
2019. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
55%
Kiderül, hogy az egész Máté miatt történt, a sárgák repülnek onnan, a feketék meg jönnek vissza.
2019. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem aktuális a kérdés, de csak nekem tetszett nagyon az első válasz? Mármint nem úgy, hogy Hanna és Kornél meghalnak, hanem csak a humor része😂
2020. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!