Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az íróról?

Figyelt kérdés

Beszéltem vele, kedves, de nem tudom, hogy megéri e olvasni a könyveit, illetve ő sem biztos ebben, s nem folytatja a a fanfictiont...

Szerintetek minőségi az írása?



2019. ápr. 23. 18:03
 1/6 A kérdező kommentje:
www.wattpad.com/user/DarkFlowery
2019. ápr. 23. 18:06
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem jókat ír. ^^
2019. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Ez olyan önreklám szagú, de go off I guess
2019. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
"Megéri e olvasni a könyveit". Ne haragudj, de itt eléggé csúnyán beéégtél. Egyértelmű, hogy a kérdező az író. Ha érdekel mások véleménye a műveidről kérdezz rá konkrétan, nem fog senki megenni, a kritika úgy is ugyanaz lesz.
2019. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Feleslegesen rövid "fejezeteket" ír, nekem nem lenne idegzetem hozzá hogy mikor halandó újabb húsz sort feltölteni folytatás címén. A fogalmazása átlagos, bár a wattpados szemetek között nem is rossz. Javasolnám neki hogy keressen normális oldalt ahol adminrendszer támogatja az írókat, sokat fejlődhetne. Már ha hajlandó az építő kritikára hallgatni, és nem kezd el hisztizni amint valaki el meri mondani mi nem jó az írásaiban.
2019. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy mi jelentősége annak hogy kedves az író? Lényegtelen. Az számít hogy szórakoztató-e az írása. ha nem az, übercuki is lehet, akkor sem fog érdekelni miket ír.
2019. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!