Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Tűz és Jég Dala könyvekben...

Toma9999 kérdése:

A Tűz és Jég Dala könyvekben írnak az Éjkirály létrejöttérő?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egy éjjeli Őrség parancsnok volt aki beleszeretett egy másba.

De őszintén fogalmam sincs hogy hol lehetett már. Viszont szeretném újra elolvasni azt a részt. Melyik kötet melyik oldalán van?



2019. máj. 2. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A sorozat Éjkirálya és a könyvek Éjkirálya nem ugyanaz.

A könyvekben a neve angolul Night's king. És egy legendás alak, egyáltalán nem biztos, hogy létezett.

A mese/legenda azt mondja, hogy látott egy Mást és utánarohant és amikor elkapta, akkor szexeltek és a Más odadta neki a lelkét. Ez sok mindent jelenthet, de szerintem nem azt jelenti, hogy az Éjkirály is Más lett, mivel a könyvekben ők valószínűleg egy önálló faj.

Ezután az Éjkirály visszavitte magával a Mást Éjvárba és onnan uralkodott vele.

[link]


Könyvekben a Kardok vihara, Bran fejezete, 789. oldaltól

2019. máj. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%

Jól írta le az #1 de én kiegészíteném azzal, hogy a sorozatban ki is az Éjkirály.

A sorozatból az derült ki, hogy őt az Erdő Gyermekei teremtették meg amikor háborút vívtak az Elsőkkel, ha nem emlékeznél a jelenetre belinkelem: https://www.youtube.com/watch?v=guhc75cGY2Q

2019. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!