Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Könyvek

A kérdés

Narcissa Malfoy vélemény? Nektek bejön a karakter?

Ha igen mit szerettek benne ha nem akkor mit nem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Harry Potter, könyv, film, Malfoy, sorozat vélemény

máj. 14. 19:35  Privát üzenet  

A válasz
Réniá nevű felhasználó válasza:

Nem tudom, hogy szimpatikus-e számomra vagy sem. De ettől szerintem jól volt kidolgozva a karaktere. Sajnáltam, hogy nem tudtunk róla meg többet.

Ami tetszett benne, hogy elszántan védelmezi a családját, különösen a fiát. Biztos vagyok benne, hogy jó anya, még akkor is, ha hibás eszméket vallott (értsd: muglik, mugliszületésűek gyűlölése). Egy rideg, határozott és bátor nő, legalábbis akkor, ha a családjáról van szó.

Én szívesen olvasnák róla mondjuk egy kis novellát Rowlingtól Szerintem sok mindent ki lehetne hozni belőle. Én kíváncsi lennék arra, hogy: milyen volt gyerekkorában a viszonya a testvéreivel, vajon később ugyanannyira gyűlölte Andromedát, mint Bellatrix? Milyen volt a házassága, hogyan tölti a napjait egy gazdag aranyvérű nő, ha éppen nem Voldemort rémuralma alatt nyög?

Szóval, mint mondtam nem tudom, hogy szeretem-e vagy sem, de egy érdekes szereplő volt a könyvekben.

És neked, kedves kérdező, mi volt róla a véleményed?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 17. 15:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyjából ugyan ez bár én inkább a filmből ismertem meg. Nem tudom miért de valahogy megfogott, pedig alig van szerepe és tényleg mellékszereplő. Engem is nagyon érdekelne a gyerekorra magánélete, a gondolatai stb.. Ha valójában létezne tuti ki nem állhatnám de így izgalmas rágondolni.

# 2/2Időpont máj. 17. 16:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mondanátok nekem olyan könyveket amik a rapp ről szólnak? A rapp eredetével, a rapp stílusokrol, a rapp tanulás, szóló könyveket magyarul? Olyan is jó ha egy történet csak rapper karakter legyen.
Mennyire lehetne reálisan felépíteni egy olyan karaktert, aki soha nem érez haragot?
Ha lenne Edevis tükrének egy ellentetje, akkor szerintetk mit látnának a tükörben a szereplők?
Szurovecz Kitti könyveiben vannak LMBT karakterek?
Mikor szólította a keresztnevén Draco Malfoy Harry Pottert?
Mondanátok olyan könyvet, amiben a főszereplő srác elég bunkó, de ennek ellenére kedvelhető karakter?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Könyvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!