Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyv címét keresem, valakinek...

Könyv címét keresem, valakinek ismerős?

Figyelt kérdés
Olvastam régen egy könyvet és már napok óta azon gondolkodom, hogy mi lehet a címe. Abban biztos vagyok, hogy fantasy könyv volt! Emlékszem részletre, egy lányt elrabolnak, valami hotelben tartják fogva. A lánynak valami gondolatolvasó képessége van, mert kapcsolatba lép egy fiúval, és elmondja, hogy hol van. Nem tudom, hogy létezik e, ilyen könyv vagy csak a képzeletem szüleménye, de szívesen újraolvasnám. A segítséget előre is köszönöm.

2019. máj. 21. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez elég sokminden lehet... nekem elsőre Peter Freund Laura sorozata ugrott be, nem tudom hányadik részben volt valami ilyesmi.

De ez csak egy tipp, jó lenne ha valami konkrétabb emléked lenne mert nagyon sok fantasy könyvben van hasonló.

2019. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már meg lett, de köszönöm a válaszod! 😊
2019. máj. 26. 23:40
 3/5 anonim válasza:
Azt megmondanád kérlek, hogy mi a könyv címe? Én a Laura sorozatot olvastam és ha hasonló akkor ezt is elolvasnám :)
2019. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Joss Stirling: Lélektársak sorozat
2019. jún. 8. 15:02
 5/5 anonim válasza:
Köszi szépen
2019. jún. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!