Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi lehet a könyv címe?

Mi lehet a könyv címe?

Figyelt kérdés
Már napok óta gondolkodom rajta, de sehogy sem jut eszembe, hogy mi a címe a könyvnek, amit régebben olvastam. Adott egy lány akit elrabolnak, és egy hotelban tartanak fogva (lehet, hogy hülyeséget mondok, de azt hiszem, hogy Vegasban). A lánynak van valamiféle képessége, aminek köszönhetően kapcsolatba lép a fiúval, aki miatt elrabolták (?). Hallják egymás gondolatait és a lány elmondja, hogy hol tártják fogva, és ki is szabadítják. A fiú még el is csodálkozik azon, hogy a lány ekkora távolságból, hogy tudott vele kapcsolatba lépni. Az sem biztos, hogy létezik ilyen könyv, és mindez csak a képzeletem szüleménye, minden esetre nagyon el szeretném olvasni. A segítséget előre is köszönöm!

2019. máj. 21. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Joss Stirling: Lélektársak-Syk

Egy sorozat elsö része én imádooom !!!

2019. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igeeen, ez az! Nagyon nagyon köszönöm, el is olvasom. Én is imádtam!
2019. máj. 26. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!