Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miből lehet tudni, hogy egy...

Miből lehet tudni, hogy egy regényötlet működőképes? Vagy miből lehet azt tudni, hogy egy történet koncepciója működik?

Figyelt kérdés
Több ötletem is akad, de sokban nem vagyok egyáltalán biztos, és van egy sztorin, amin már több éve dolgozok, de továbbra is rengeteg a bizonytalanság
2019. jún. 13. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni :) Ez egy szerencsejáték.
2019. jún. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is hasonló véleményen voltam :D

Bár reméltem, hogy más választ kapok :D :D

2019. jún. 15. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Puding próbája. Persze kóstolás előtt el is kell készíteni; legalább egy zónaadagot. Leírod nagy vonalakban, honnan hová szeretnél eljutni a történetben, kidolgozod a fontosabb szálak közötti kapcsolódást úgy, hogy nem marad a fejedben "valahogy" kezdetű mondat, hanem pontosan tudod a legfőbb okokat és célokat, amik vezetik a cselekményt. Ha ez megvan, akkor már nagy gondok nem lehetnek.
2019. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem írod le, mi a koncepció, vagy milyen ötletekre gondoltál, elég nehéz segíteni abban, hogy működik-e. Csak általánosságokban lehet tanácsot adni, az meg mellébeszélésnek hathat a sztori ismerete nélkül.

Miről/mikről van szó?

2021. jan. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!