Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok könyvet ajánlani ami...

Treblemaster kérdése:

Tudtok könyvet ajánlani ami arról szól hogy egy lány megkapja az igazi szerelmet az életében?

Figyelt kérdés

2019. jún. 18. 06:34
 1/7 anonim válasza:
Az attól függ, hogy milyen kategóriában gondolkozol. Mert én most fantasy ból is sorolok egy kicsit. De mindenképpen elsőnek az szjg - t ajánlanám. Meg amik még nekem tetszettek : Hex hall trilógia, IOV trilógia, Végzet ereklyéi, ja és nehogy kifelejtsem az Alkonyatot
2019. jún. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olvass pl. Nora Roberts könyveket. Pasi létemre is szeretem a könyveit.
2019. jún. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek kéne. Valami tini szerelmes könyv arról hogy megtalálja az igazit, az igazi szerelmet
2019. jún. 18. 08:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerelmem egy angyal (trilógia)


Tragédia is van benne, de a szerelem megtalálásáról szól.

2019. jún. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 PiciLizii ***** válasza:

Leiner Laura könyvei (SzJG, Bábel, Akkor szakítsunk, Maradj velem, Bexi-sorozat, Remek...)

LOL könyvek (Rocksztárt kaptam Karácsonyra, Sz, mint szűz, Kamuzások és kavarások, Toplistás szerelem, stb.)

Justina C. H. - Iránytű önmagamhoz

[link] oldalon találsz egy csomót. :)

2019. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Leiner Laura könyveit ajánlom, nekem nagyon bejöttek...
2019. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Emily Bronte: Üvöltő szelek

Charlotte Brontë: Jane Eyre


inkább a másodikat ajánlanám, ha még nem olvasta, de az első is isteni könyv, nem lehet letenni.

2019. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!