Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Alexandra Bracken - Sötét...

Alexandra Bracken - Sötét elmék trilógia melyik három könyvből áll?

Figyelt kérdés
Melyik három könyvből áll a trilógia? Mert ha jól tudom több is van ,a Sötét elmék az első, a Sötét játszmák a második és a Sötétség hajnala a harmadik ? Így van? Mert úgy láttam van még Sötét idők és A sötét öröksége is.?

2019. júl. 1. 17:00
 1/3 belapus ***** válasza:

A szerző weboldalán az alábbi információ szerepel:

"A Darkest Minds sorozat három regényből és egy három novellából álló gyűjteményből áll..."

A Sötét idők volna ez a gyűjtemény, azt viszont nem tudom, hogy a magyar kiadásban benne van-e mindhárom novella.

Az oldalon a Sötét örökség külön menüben érhető el, de "A new Darkest Minds novel" alcímmel.

A molyon az előbbi a sorozat 1.5., az utóbbi pedig a 4. részeként van megnevezve.

Máshol találkoztam már olyannal, hogy egy hosszabb sorozat több trilógiából állt.Talán itt is ez a helyzet, de lehet, hogy csak valamifajta lezárásról van szó.

2019. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2019. júl. 1. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Használjátok már a moly.hu -t!

Sötét elmék 89%

−25%Alexandra Bracken: Sötét elmékAlexandra Bracken: Sötét idők−15%Alexandra Bracken: Sötét játszmák−30%Alexandra Bracken: Sötét hajnal−25%Alexandra Bracken: Sötét örökség


1. Alexandra Bracken: Sötét elmék


1,5 Alexandra Bracken: Sötét idők


2. Alexandra Bracken: Sötét játszmák


3. Alexandra Bracken: Sötét hajnal


4. Alexandra Bracken: Sötét örökség

2019. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!