Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laurátol a bexit vagy...

Leiner Laurátol a bexit vagy az iskolák versenyét olvassam el elöbb?

Figyelt kérdés
Leiner Laura, bexi,iskolák versenye

2019. júl. 6. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A Bexit már befejezte, annak van vége. Az iskolák versenyéből még lesz pár kötet.
2019. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tudom. De én most arra vagyok kíváncsi hogy melyik a kettő

közül a jobb.

2019. júl. 6. 13:55
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Olvastál már tőle?

Én a Szjg-vel kezdtem, utána Akkor szakítsunk, aztán Bexi, Bábel és most olvasom az Iov-ot. Hát nekem jobban tetszett eddig az Iov, de te döntesz 😉

2019. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát igazából én eddig még csak a bábelt olvastam el tőle.
2019. júl. 6. 20:10
 5/12 A kérdező kommentje:
De igazából az iovnak és a bexinek is borzasztóan tetszik a sztorija.
2019. júl. 6. 20:12
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Az IOV a legjobb könyve.
2019. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
49%
Az IOV az eddigi LEGJOBB triologia amit olvastam. Pedig eleg sok konyven tul vagyok mar.
2019. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
54%
Szerintem Laura legjobb sorozata mindenképpen az IOV, viszont én például a Bexi sorozatával kezdtem és nekem az is nagyon tetszett. Szóval szerintem azt kezd el amelyiknek jobban tetszik a története, ha pedig nem tudsz dönteni én az IOV-ot ajánlom először. A két könyv nagyon eltérő és pont ezért nehéz meghatározni hogy melyik a jobb, ez nagy részt mindenkinél változó.
2019. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az SzJG olvasható nagyon fiataloknak is, a Bexi és a versenytábor sokkal komolyabb. Én kb. megjelenésekkel egy időben a Bexivel kezdtem és utána jött a tábor. Mindkettő ütött a maga idejében és a versenytábor egész felépítése erős komolyságával alapvetően sokkal jobb, de sajnos szerény véleményem szerint - apró hibák által - a versenytábort nem tudta a Bexihez hasonlóan ütősen lezárni. Ebből a szempontból azt mondom, hogy a Bexi jobban fel van építve.
2019. nov. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
Ellentmondásba kerültem. :D Úgy gondoltam, hogy az egész versenytábor alaphangulata sokkal jobb az erős komolyságával. De a Bexi jobban megad egy teljes kerek összképet.
2019. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!