Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti, akik már nem publikáltok...

Ti, akik már nem publikáltok wattpaden: szoktatok még ott olvasni?

Figyelt kérdés
Adtok némi esélyt az új történeteknek, vagy teljesen elvesztettétek a hitet az oldalban? Hány évesen hagytátok ott a wattpadet? Mi volt az oka a távozásnak? Köszönöm a válaszokat!

2019. júl. 8. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Hmmm,imádom a jó sztorikat,viszont utálom a wattpadot.

A miért-re a válasz

-hogy nem lehet letölteni

-több jó sztorinak nincs folytatása😑


Sok jó magyar írónk akad,oké "magyar országon az írásból nem lehet megélni", akkor rakd fel ekönyvbe,igaz,úgy nincs jogvédelem,tudom;/

2019. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
14/L vagyok és még le van töltve és olvasok is rajta néha-néha. Vannak igazán jó és érdekes történetek is csak a 9-12 éves kisgyerekek elnyomják a jó írókat:// Néha igazán életmentő az oldal az unalom elől, csak keresni kell a jó könyveket.
2019. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy időben publikáltam is meg elég gyakran fent voltam, de ez volt kb 4-5 éve akkor sem volt már gyakori rajta a kimagasló alkotás, mert már akkor is többségben voltak a 9-12 évesek által publikált "kex storry-k". Mára ez annyira eljarapódzott hogy majdnem minden alkalommal egy szürke 50 árnyalata copy-t vág az ember arcába az oldal ami még az eredeti trash-nél is ócskább. Néha még feljárok, hogy nyomon kövessem azt a pár írót akik igényesebb tartalmakat töltenek fel. De ezek is szép lassan abba hagyják a történeteket. Ritka már a rendszeres minőségi tartalom. 😢
2019. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk a publikálás fogalmát: önálló írásmű nyomtatott formájú, nem magánkiadásban történő közzététele. Minden más komolytalan.
2019. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!