Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok olyan (magyar) Attack...

Tudtok olyan (magyar) Attack on Titan fanficet, amiben a reader/oc egy titánnal jön össze?

Figyelt kérdés

SPOILER ha még nem tartasz a 2. évad 6. részénél kb.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Szóval pl. Reiner (rá lennék leginkább kíváncsi) vagy Berthold, de akár kitalált, OC szereplő is lehet.



2019. júl. 20. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Hol itt a spoiler?
2019. júl. 21. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ott, hogy aki meg a sorozat elejen jar, nem tudja, hogy titan kemek vannak a falon belul, mint annie, reiner es berthold. Nem tudja, hogy lehetseges embereket titanna alakitani egy injekcioval.


Figyelmessegbol irtam igy, mert en se orulnek, ha mas elrontana a meglepetest. De nem ezen van a hangsuly, hanem h fanficet keresek ^^

2019. júl. 21. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

De abban hol a spoiler, amit írtál? Amit így ki kellett cenzúrázni? Mert ebben:


Szóval pl. Reiner (rá lennék leginkább kíváncsi) vagy Berthold, de akár kitalált, OC szereplő is lehet.


Semmi spoiler nincsen. Érted. De te most leírtad szépen :D

2019. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dehogynem -_-' Mivel alapbol azt irtam, hogy egy titanra lennek kivancsi, ala pedig, hogy pl. reiner vagy berthold. Ez igy szerintem eleg gyanus.
2019. júl. 21. 19:59
 5/6 anonim válasza:
51%
Te vagy az, Hanji?
2020. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oh no most lebuktam!
2020. febr. 18. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!